Levné chytré hodinky Lenovo Carme vydrží týden na nabití, nechybí ani certifikace IP68

chytre hodinky lenovo carme

Čínské Lenovo připravilo představení nových chytrých hodinek s názvem Carme. Hodinkám nechybí barevný dotykový displej nebo třeba splnění certifikace IP68. Poměrně netradiční je i 2,5D zaoblení přední strany.

Lenovo Carme jsou nové chytré hodinky s barevným displejem i IP68

Displej těchto hodinek má velikost 1,3 palců, jedná se o dotykový barevný panel. Zajímavé je 2,5D zaoblení ze všech stran. Podle společnosti Lenovo to mimo jiné pomáhá jednoduššímu čtení informací ze stran. Samozřejmostí je propojení s telefonem, hodinky můžou zobrazovat notifikace, včetně hovorů.

Nechybí ani sportovní funkce jako je měření kroků, spánku, sportovní aktivity či senzor srdečního tepu. Mezi aplikacemi nalezneme stopky, budík nebo třeba předpověď počasí. Hodinky však běží na proprietárním systému od Lenova, pokud byste tedy chtěli nové aplikace, musíte se spolehnout přímo na Lenovo, případně pokud budou úspěšné, může se kolem nich vybudovat vývojářská scéna a neoficiální cestou můžou existovat i nějaké aplikace třetích stran.

Lenovo Carme Smartwatch official Product Video

Lenovo Carme Smartwatch official Product Video

Na závěr ještě dodáme splnění certifikace IP68 a baterii o kapacitě 200 mAh. Podle Lenova vydrží hodinky týden na jedno nabití. Cena těchto hodinek je 3 499 INR, v přepočtu s DPH tedy cca 1 400 Kč. V zahraničí jsou již od včerejšího dne v prodeji.

Jak se vám líbí nové chytré hodinky Lenovo Carme?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)