TOPlist

Lava Z2s je velmi levný telefon s 5 000mAh baterií

lava telefon

Telefon Lava Z2 byl představen již na začátku ledna a nyní přichází odlehčený model v podobě Lava Z2s. Jedná se opět o velmi levný telefon, který je postaven na odlehčeném systému Android Go. Potěší také velká baterie nebo displej. Pojďme se na něj tedy podívat.

Lava Z2s je osekanější model Lava Z2

Model Lava Z2s má o něco horší výbavu co se týče fotoaparátů. Na zadní straně nalezneme jediný 8MPx snímač se světelností f/2,0 a schopností nahrávat Full HD video při 30 fps. Na přední straně se pak nachází 5MPx selfie kamerka se světelností f/2,2. Na přední straně ještě zůstaneme. Pokrývá ji totiž 6,51″ IPS LCD displej s rozlišením HD+ a samozřejmě 60 Hz obnovovací frekvencí. Tento levnější model nemá ani čtečku otisků prstů, takže se budete muset spolehnout na odemykání obličejem nebo zadávání kódu.

Jak již bylo řečeno, systémem je zde Android Go ve verzi 11. O výkon se stará osmijádrový čipset MediaTek Helio (blíže nespecifikovaný) spolu se 2GB RAM a 32GB pamětí, kterou lze rozšířit přes microSD kartu. Výdrž dostala na starost 5 000mAh baterie a potěší také podpora dual SIM. Telefon se bude prodávat v přepočtu asi za 2 000 korun.

Stačil by vám telefon s Androidem Go?

Zdroj: GSMArena

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)