TOPlist

V Instagram stories můžete k hudbě nově přidat i text písně

text pisne v instagram stories

Instagram patří mezi nejpopulárnější a nejrychleji se rozvíjející sociální sítě. Tato aplikace určená pro sdílení fotografií a videí již dávno není o pouhém přidání filtru k fotce. Jeho vývojáři neustále přidávají nové a nové funkce, kterými se snaží uspokojit potřeby svých uživatelů. Jednou z těchto funkcí bylo přidání takzvaných Instagram stories, principu mizejících příběhů původně známých z aplikace Snapchat. Instagram stories k Instagramu neodmyslitelně patří již od roku 2016 a neustále přináší nové a nové možnosti. Tou poslední novinkou, kterou jsou Instagram stories obohaceny, je možnost přidat text písně k samolepce hudby, jež je už nějakou dobu populárním doplňkem.

S Instagram stories si začnete zpívat

Instagram ve svých stories nabízí celou řadu možností pro jejich rozšíření. Můžete sdílet fotky, videa, nebo text, k tomuto účelu je k dispozici množství efektových a barevných filtrů. Velké popularitě se těší takzvané samolepky, interaktivní a multimediální doplňky, jimiž můžete obohatit své příběhy. Mezi novější Instagram stories samolepky pak patří hudba, ke které nyní přibyl i text písně. Využití samolepek lze nalézt zejména při komunikaci majitele účtu se svými followers, neboli sledujícími. Příkladem může být anketa, otázky, nebo kvíz. Samolepky lze ale využít pro estetickou stránku věci, lze jimi například doplnit informace o poloze, přidat GIF, informace o počasí, hashtag, nebo zmínka o jiném uživateli.

Jak na Instagram Stories přidat text písně? 🎤

Jak na Instagram Stories přidat text písně? 🎤

Instagram stories a text písně, ukážeme si jak na to

Samolepka hudba otevře databázi dostupných interpretů a následně umožňuje vložit píseň přímo do příběhu. Zvolená hudba pak začne hrát, když si follower Instagram stories spustí. Novinka, s kterou nyní vývojáři přišli umožňuje mimo samotnou hudbu, do Instagram stories přidat i text písně, jak na to?

  1. Vytvořte příspěvek, je jedno jestli fotografií, nebo jen pozadí.
  2. Klikněte na ikonu samolepky – hranatý smajlík v pravém rohu.
  3. Zvolte položku hudba.
  4. Vyberte hudbu, kliknutím potvrďte.
  5. Jakmile máte text upravený dle vašich představ, klikněte na ikonu fajfky v pravém rohu.
  6. Dále již stačí kliknout na „Poslat“ .

Při volbě textu písně si můžete vybrat libovolnou část skladby, zvolíte ji posuvníkem v dolní části displeje. Aktuálně si můžete vybrat ze čtyř variant fontů (písma) a dvou alternativních zobrazení skladby. Kliknutím na paletu barev v horní části displeje, můžete barvu fontu písně podle přednastavení Instagramu měnit.

Využijete v Instagram stories text písně?

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)