Nové informace o OnePlus 7 a 7 Pro. Telefony budou představeny v květnu

představení řady oneplus 7

Společnost OnePlus oznámila konferenci k představení řady OnePlus 7 na 14. května. Speciální bude v tom, že se na akci představí několik různých modelů. To potvrzují i nově uniklé informace. Pojďme si o nich povědět více.

Představení řady OnePlus 7 proběhne již za pár týdnů

Podle posledních informací bude OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro k dispozici ve dvou variantách s 6/8 GB pamětí RAM a 128/256 GB úložištěm. Zajímavé však na tom je i to, že se má představit třetí speciální model, který má mít 12GB RAM paměť a 256 GB úložiště. Všechny modely bude pohánět Snapdragon 855.

spekulace a uniky řady oneplus 7

Zajímavé je to u displejů. Zatímco klasický OnePlus 7 má mít 6,4″ velký displej s FullHD+ rozlišením, tak Pro verze obdrží 6,7 palců velký displej s QHD+ rozlišením a obnovovací frekvencí 90 Hz. Předchozí úniky a spekulace uváděly, že klasická verze bude mít 48 + 24 Mpx, podle nových informací to ale má mít 48 + 5 MPx. Selfie kamera má mít 16 MPx.

OnePlus 7 Series Launch Event – Watch live, May 14.

OnePlus 7 Series Launch Event - Watch live, May 14.

Baterie OnePlus 7 má mít kapacitu 3 700 mAh a bude podporovat 20W rychlé nabíjení. OnePlus 7 Pro má mít 4 000 mAh baterii s podporou rychlejšího 30W nabíjení. Telefony mají být nově nabízeny i v modré, šedé a hnědé barvě.

Těšíte se na představení řady OnePlus 7?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)