Huawei Watch GT2: měření stresu, telefonování a skvělá výdrž

huawei watch gt2

Huawei Watch GT jsou na trhu velmi populární a tak není divu, že na dnešní konferenci představil čínský gigant druhou generaci těchto hodinek. Ta přináší mnoho vylepšení a přepracovaný design. Tak se na ni pojďme podívat.

huawei watch gt2

Huawei názvy nijak zvlášť nekomplikoval a pojmenoval novou generaci Huawei Watch GT2. Druhá generace disponuje menšími rámečky a větším displejem, což je stejně jako u telefonů trendem. Na výběr dostaneme ze dvou velikostí – 42 a 46 mm a v obou případech je pohání čip Kirin A1, který je energeticky méně náročný, než předchozí generace. Hodinky mají vydržet až dva týdny při každodenním používání. Pokud budeme mít zapnuté GPS služby, 46mm verze vydrží okolo 30 hodin a menší 42mm verze 15 hodin.

1,39″ AMOLED displej s rozlišením 454 x 454 pixelů pak pokrývá přední stranu hodinek. Nechybí mu režim Always-on a může se pochlubit vysokou svítivostí 1 000 nitů. Hodinky nově zvládnou vyřídit telefonní hovor (samozřejmě pouze v případě, že jsou propojeny s telefonem) a navíc do nich lze uložit až 500 skladeb (číslo se může lišit dle velikosti). Základní funkce jako krokoměr, měření tepu, kompas, barometr či budík jsou samozřejmostí. Nově je k dispozici také funkce pro měření stresu. Hodinky budou dostupné přibližně v půlce října a to za cenu 229 EUR, tedy přibližně 6 tisíc korun za menší variantu a 249 EUR (přibližně 6 500 korun) za větší variantu.

Jak se vám líbí nové Huawei Watch GT2?

Zdroj: Facebook Huawei

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)