Huawei uvedl hodinky Watch GT Runner. Na míru šité běžcům

Huawei Watch GT Runner představení cena parametry

Společnost Huawei před pár hodinami v Číně oficiálně ukázala nové chytré hodinky Watch GT Runner, které, jak samotný název napovídá, mají sloužit zejména běžcům. Za tímto účelem byl oproti jiným GT modelům přepracován vzhled těla hodinek, podoba základních řemínků a také uživatelské prostředí v přístroji i v mobilní aplikaci.

Designové změny jsou zřejmé na první pohled a co se týká upraveného vnitřního hardwaru, tak výrobce kvůli běhání v terénu například vložil do hodinek výkonnější anténu pro určování polohy. Je prý součástí krytu hodinek.

HUAWEI WATCH GT Runner评测

HUAWEI WATCH GT Runner评测

V systému hodinek, kterým je opět nově používaný HarmonyOS, má být v rámci upraveného režimu TruSport několik nových funkcí přímo pro běžce v čele s lepší analýzou tempa, propracovanějším zobrazením běžeckého indexu nebo tréninkovým průvodcem. V aplikaci se prý objeví karty pro dietu nebo lepší analýza spánku.

Huawei Watch GT Runner ciferníky funkce

Z hlediska klasických specifikací půjde jinak o celkem běžné Huawei GT hodinky s 1,46″ AMOLED displejem, keramicko-kovovým tělem, bezdrátovým nabíjením a výdrží mezi 7 až 14 dny dne využívání. V Číně se začnou za pár dní prodávat za cenu 2 188 yuanů, tedy zhruba 7 600 Kč. Pokud si na ně brousíte zuby a běžecké boty, snad se brzy objeví i v Evropě.

Co očekáváte od hodinek pro běžce?

Zdroj: hcentral, Weibo

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)