Huawei chystá dvě nové verze chytrých hodinek Watch GT. Představeny budou ještě tento měsíc

huawei watch gt nove verze

Huawei v minulém roce kompletně předělal svou řadu chytrých hodinek. Huawei Watch GT už nefungují na Wear OS (dříve Android Wear), ale na zcela novém vlastním systému. A podle posledních informací ze zahraničí, se dočkáme ještě tento měsíc představení dvou nových verzí těchto hodinek. Půjde o Watch GT Active a Watch GT Elegant. K dispozici je i první pohled na design jedné verze.

Chytré hodinky Huawei Watch GT budou dostupné ve dvou nových verzích

První verze Huawei Watch GT (recenze) byla představena při odhalení řady Huawei Mate 20. Dvou nových verzí se dočkáme během představení řady Huawei P30. A to již na 26. března 2019 v Paříži.

huawei watch gt elegant

O nových hodinkách informoval poprvé německý server WinFuture. Zveřejnili i první fotografii. A to verzi Watch GT Elegant. Hodinky mají mírně odlišný design, větší změnou prošla hardwarová tlačítka. Druhým rozdílem je tělo hodinek, které má odlišné barvy. Další změnou prošly řemínky. Vidět můžeme tmavě zelenou a oranžovou.

Displej hodinek bude totožný, tedy velikost 1,39 palců s OLED panelem. Dále se poodhalila i cena, obě nové verze mají být dražší, než klasické Watch GT. Z toho se dá usuzovat, že uvnitř bude pravděpodobně více změn.

Líbí se vám design Huawei Watch GT ve verzi Elegant?

Zdroj: gsmarena.com, winfuture.mobi

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)