TOPlist

Huawei oznámil první telefony, které obdrží Android Q

huawei honor aktualizace obdrží android q

Mnoho zařízení ještě neobdrželo aktualizaci na současný Android 9 Pie, nicméně čínská společnost Huawei už v tuto dobu oznámila první telefony, které obdrží nadcházející Android Q. Dozvěděli jsme se zároveň i o dvou telefonech značky Honor.

První várka Huawei a Honor telefonů s potvrzeným Android Q

Na konferenci Google I/O byla představena třetí betaverzi Androidu Q, která již je dostupná i na 15 telefonů jiných značek než Google Pixel. Mezi nimi se nachází i Huawei Mate 20 Pro. Mimo jiné tak společnost potvrdila, že s aktualizacemi nechtějí zahálet a již ji připravují. Následně Huawei oznámil první telefony, které tuto aktualizaci obdrží.

huawei aktualizace android q

Jak můžete vidět i ze seznamu, nejedná se o žádné velké překvapení, jedná se o poslední vlajkové modely, které byly vydaných v uplynulých několika měsících. Prozatím není jasné, jaké změny chystá společnost do nadstavby EMUI 10. Na to si budeme muset ještě nějaký ten měsíc počkat. Pokud půjde vše podle plánu, tak první aktualizace Android Q by měly vycházet na přelomu podzimu a zimy.

Jakou novinku byste rádi viděli v nadstavbě EMUI 10?

Zdroj: androidpolice.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)