Seriál Hra o trůny pokračuje. Podívejte se na povedené 360° intro

Hra o trůny – náhleďák

Hra o trůny (Game of Thrones) je britský seriál, který omámil téměř celý svět. Stal se vůbec prvním komerčním seriálem v historii, který v minulosti vysílal premiéru svých nových dílů na YouTube. A již za pár dní pohltí svět seriálových fantasy nadšenců šestá sezóna tohoto kultovního seriálu. Jeho tvůrci si pro nás s každou novou sérií připraví nějakou technologickou vychytávku. Zatímco v minulosti to byla například zmíněná premiéra na YouTube, šestá série se nese v duchu virtuální reality.

Hra o trůny ukazuje své intro ve 360°

Spuštění v mobilním telefonu.

Od Králova přístaviště po Černý hrad, od Bravosu po Meereen. Intro nám ukazuje všechna ta krásná města v jejich ještě hezčí, vymodelované a mechanické podobě. A nyní si můžete tyto skvostné modely prohlédnout ze všech stran. Tam, kde se kamera otáčí doprava, se vy můžete točit doleva, dívat se tak stále na jedno místo a vnímat všechny detaily, které pro nás tvůrci seriálu přichystali. Nemůžeme se sice ve videu svobodně pohybovat, ale můžeme se alespoň otáčet a dívat se na ubíhající fantasy svět kolem.

Na video se můžete podívat jak na počítači v prohlížeči, kde se pohybujete pomocí myši, tak i na svém mobilu, který stačí otáčet tak, jak potřebujete. Premiérový díl seriálu bude na HBO odvysílán již 24.4.2016.

Zdroj: phandroid.com.

Daniel Macho
O Autorovi - Daniel Macho

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)