Honor představil levnou chytrou váhu Smart Body 2. V přepočtu za ni zaplatíte 400 Kč

chytra vaha honor

Chytrá váha Honor Smart Body 2 je dalším produktem, který čínská společnost představila na velké akci. Nicméně oproti telefonu Honor V30 či chytrým hodinkám Honor MagicWatch 2 nedostala váha tolik prostoru, což je pochopitelné. Nicméně to neznamená, že by byla něčím špatná, nabízí skvělý poměr ceny a výkonu. Vychází na 99 CNY, v přepočtu s DPH cca 393 Kč.

Představení Honor Smart Body Scale 2

Oproti minulé generaci se mírně změnil design, váha má stále na vrchní straně tvrzené sklo a je k dispozici pouze v bílé barvě. Na spodní straně jsou protiskluzové podložky. Celkově dokáže měřit 14 různých parametrů a umí určit i DEXA hodnotu. Samozřejmostí je měření hmotnosti, BMI, viscerální tuku, BMR, svalové hmoty, kostní hmoty, procenta vody v těle, procenta tuku v těle, tělesný věk, typ těla, hmotnost bez tuku, fyzické skóre, hustotu minerálů v kostech, a dokonce i srdeční tep.

Honor při oznámení řekl, že váha dokáže ukládat data až padesáti různých uživatelů. Co se týče konektivity, váha se propojuje přes Bluetooth 4.2 a Wi-Fi. Využívá čipset CSU18M91 a k fungování jsou potřeba 3 AAA baterie.

Jak se vám líbí tato váha od Honoru?

Zdroj: gizmochina.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)