Má nejlepší foťák a displej na trhu. HONOR Magic5 Pro je v prodeji s tabletem zdarma

HONOR_Magic5_Pro

Komerční článek

Telefon s nejlepším fotoaparátem a displejem. To je nový HONOR Magic5 Pro, který nyní můžete poprvé zakoupit také v Česku. Zajímavý je hned z několika důvodů. Nejenom, že jde momentálně o jeden z nejlepších smartphonů na trhu, ale v rámci předobjednávek k němu dostanete velký tablet HONOR Pad 8 v hodnotě přes 7 tisíc zcela zdarma a také slevu 2 000 Kč ve formě bonusu.

Nejlepší displej a foťák

HONOR Magic5 Pro se v dubnu stal vítězem nezávislého testu od uznávaného serveru DxOMark, který novinku umístil na první příčku v žebříčku fotoaparátu a displeje. Tím se Magic5 Pro dostal i před nejnovější telefony od Applu a Samsungu, což z něj dělá jeden z nejlepších smartphonů současnosti. HONOR_Magic5_Pro_DXOMARK

Nejvyšší možné hodnocení si HONOR Magic5 Pro vysloužil díky skvělým parametrům. Vpředu se totiž vyjímá povedený 6,81“ OLED displej se 120Hz adaptivní obnovovací frekvencí. Na zádech pak najdeme trojitý fotoaparát 50 + 50 + 50 Mpx s optickou stabilizací obrazu, laserovým ostřením a až 100násobným zoomem. Za zmínku ale stojí i nejvýkonnější procesor Snapdragon 8 Gen2, větší 5100mAh baterie, odolnost IP68, či velmi štědrá paměťová výbava – 12GB RAM + 512GB vnitřní paměti.

Telefon + tablet zdarma

Nový HONOR Magic5 Pro si už můžete v Česku zakoupit, dostupný je ve dvou barevných variantách. Do 7. 5. k němu jako dárek dostanete 12palcový tablet HONOR Pad 8 v hodnotě 7 490 Kč. Speciálně u Mobil Pohotovosti ale můžete tablet rovnou prodat a získat tak na telefon okamžitou slevu pět tisíc – stačí na mp.cz/honor-magic5-pro při výběru telefonu ve třetím kroku zvolit „Chci proměnit na peníze“. Jedině u MP navíc k telefonu získáte ještě 2 000 Kč jako bonus k výkupu a 3letou záruku zdarma. Honor_Magic5_Pro_darek_penize

Ve výsledku vás tak Magic5 Pro vyjde jen na 22 990 Kč (běžně 29 990 Kč) při prodeji tabletu i využití bonusu, anebo jen na 533 Kč měsíčně, pokud na výkup dáte předchozí Magic4 Pro (anebo jakýkoli jiný starší telefon, tablet, chytré hodinky atd.).

Poznámka redakce

Komerční články nepíše redakce Svět Androida, ale pouze poskytuje prostor pro zveřejnění článku od partnera

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)