Honor představil parádní limitované edice hodinek MagicWatch 2

honor limited edition

Když Honor na konci listopadu představil hodinky MagicWatch 2, téměř okamžitě se staly velmi populárními. Nyní se dceřiná společnost Huawei rozhodla vydat MagicWatch 2 Limited, které disponují zajímavými barevnými provedeními. Dle slov společnosti za nimi stojí vycházející hvězdy ve světě umění a grafického designu.

Co se týče funkcí hodinek, dokáží měřit srdeční tep a následně upozorní, pokud je příliš nízký, nebo naopak vysoký. Podobně jako na jablečných Apple Watch následně doporučí, aby se uživatel uklidnil, nebo si šel zacvičit. Dále zde nalezneme měření spánku a až 15 různých sportů, kde nechybí ani plavání. Přední stranu pak pokrývá 1,4 či 1,2″ displej s rozlišením 454 x 454, respektive 390 x 390 pixelů. O výkon se stará čipset Kirin A1, který by měl umět velmi efektivně pracovat s energií a hodinky tak vydrží až 14 dní.

Doposud jsme mohli mít v aplikaci Huawei Health omezené množství ciferníků, ovšem od února 2020 bude k dispozici dalších 85 nových designů. Honor je vybral ze soutěže Honor Global Watch Face Design, kam bylo zasláno přes 1400 návrhů. Prezident George Zhao prohlásil, že se společnost snaží o spojení technologií a módy. Je nutné uznat, že jsou hodinky přinejmenším zajímavé, ovšem nepadlo jediné slovo o jejich dostupnosti. Spekuluje se o konci února, ovšem někdo tvrdí, že půjdou hodinky do prodeje až v dubnu. Tak se nechme překvapit.

Jak se vám líbí limitované edice MagicWatch 2?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)