Honor láká na náramek Band 6. Má zahájit novou éru chytrých náramků

nový náramek honor

Trh s chytrými náramky se neustále rozšiřuje a ani u společnosti Honor, která láká na náramek Band 6 tomu nebude jinak. Firma na něj totiž na sociální síti Weibo upozornila krátkým a poměrně jednoduchým plakátem. Ten odhaluje poměrně velký displej a láká také na oficiální datum představení – 3. listopadu.

Honor láká na náramek Band 6

V celém příspěvku na sociální síti Weibo Honor sdělil, že Band 6 bude novou érou chytrých náramků a zařízení bude celé “trochu jiné”, než možná každý čeká. Předchozí generace byla spíše levnějším zařízením, kterému však nechybělo nic důležitého. Spolehnout jsme se mohli na sledování sportovních aktivit a třeba měření srdečního tepu.

honor láká na náramek band 6

Od nové generace čekáme samozřejmě všechny tyto aspekty také, ale zařízení má nabídnout i něco navíc. Třeba OLED panel s větší úhlopříčkou a větší baterii. Otázkou však je, zda se Honor bude držet nízké ceny, nebo zda udělá kvalitnější zařízení za trochu více peněz. Na to si budeme muset ještě počkat.

Jaký náramek používáte vy?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním chytrým telefonem byl iPhone 3G. Je bývalým jablíčkářem a od doby, kdy píše pro Svět Androida se nechal zlákat telefony se zeleným robotem.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)