Populární mobily Honor 50 se dočkají updatu na Magic UI 6

Honor 50 Honor 50 Lite Magic UI 6 update aktualizace datum

Pár týdnů po události MWC 2022 v Barceloně, kde byla společně s telefony řady Honor Magic4 představena také nová verze Android nadstavby Magic UI 6.0, byl příchod tohoto softwarového prostředí potvrzen také pro mobily z populární série Honor 50. Jak majitelé klasického modelu, tak i varianty Lite se mimo jiné v ČR dočkají například přechodu na Android 12 a dalších výhod.

“S novou vychytávkou po update, funkcí automatizované domovské obrazovky, si můžete snadno měnit velikost aplikací a widget na displeji, a mít tak ještě pohodlnější přístup k oblíbeným aplikacím. Magic UI 6.0 zvládne i více aplikací běžící na pozadí v porovnání s předchozím rozhraním. Díky Honor Share si velmi jednoduše propojíte mobilní telefon a váš počítač,” připomíná firma výhody této varianty Android nadstavby.

Nové rozhraní Magic UI 6.0 bude dostupné pro telefon Honor 50 v 2. čtvrtletí roku 2022 a pro odlehčený Honor 50 Lite během 3. čtvrtletí roku 2022. Na kompletní soupis novinek v Magic UI 6.0 se můžete mrknou na oficiálním blogu výrobce.

jak vnímáte nadstavbu Magic UI?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)

+ Přidat článek

Další zajímavosti

+ Přidat článek