První snímek Honoru 20 Pro. Telefon bude mít 4 hlavní fotoaparáty

honor 20 pro design

Honor 20 se má představit až v květnu, nicméně postupně se objevují nové spekulace a úniky. Nyní se poprvé můžeme podívat na fotografii Honoru 20 Pro. Má jít o prémiovější verzi telefonu s lepší výbavou.

Honor 20 Pro bude mít 4 hlavní fotoaparáty

Už dříve jsme se dozvěděli o tom, že Honor chystá více různých modelů. Nový únik se zaměřuje na tu nejdražší verzi. Ze snímku můžeme vidět, že Honor 20 Pro bude mít čtyři hlavní fotoaparáty na zadní straně. Nechybí ani klasické označení AI Vision, tedy označení, že fotoaparátů pomáhá umělá inteligence a strojové učení.

honor 20 pro zadni strana

Pokud jde o samotnou sestavu fotoaparátů, tak má mít telefon širokoúhlý, ultraširokoúhlý, telefoto s 5x zoomem a 3D ToF kameru. V telefonu má být snímač Sony IMX600. Dále si z fotografie dá vyčíst gradientní barevná kombinace a 3D zaoblení zadní strany a vypadá to, že stále zůstává 3,5mm audio konektor. Představení řady Honor 20 proběhne 21. května 2019.

Těšíte se na představení Honoru 20 Pro?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)