Čtyři Honor telefony už v ČR dostávají Android 10. Jak je na tom váš?

honor-20-20-pro-view20-9x-android-10-update

Ve středu 11. března oficiálně vyrazil poslední Android do čtyř Honor telefonů dostupných na českém a slovenském trhu. A to pod pod pokrývkou nadstavby Magic UI 3.0. Aktualizace na Android 10 se dočkaly přístroje Honor 20, Honor 20 Pro, Honor View20 a Honor 9X. Update přináší několik novinek na poli funkcí i designu. Nové UX slibuje lepší kontrast barev a implementaci tmavého režimu. Vývojáři slibují také jednodušší ovládání. V rámci ekosystému „1+8+N“ je také nově možné jednoduše propojit přístroje z řady 20 s počítačem. V rámci UX si vývojáři pohráli s kontrastem a sytostí barev tak, aby zajišťovala konzistenci mezi normálním a tmavým režimem.

Honor 9X android 10 emui 10

Uvedené přístroje Honor dostanou samozřejmě také gesta, která jsou součástí samotného Androidu. Skrze zmíněný ekosystém „1+8+N“ bude možné po zapnutí NFC a WIFI na mobilním telefonu spárovat notebook přes Blootooth nebo QR kód. Jednoduše tak přesunete během několika sekund obrázky, fotky nebo soubory, stejně jako velmi jednoduše přehrajete hudbu na různých zařízeních. Objevila se nová možnost aplikovat filtry přímo při pořizování fotek. Viditelnější je také možnost zoomu a přepínání mezi jednotlivými režimy focení. Video získalo vylepšení s pomocnou mřížkou, horizontálním režimem nebo časovačem. Spolu s updatem na Android 10 získají telefony Honor 20, Honor 20 Pro, Honor View20 a Honor 9X také významné bezpečnostní záplaty.

Máte jeden z uvedených mobilů? Už s Androidem 10?

Zdroj: TZ

 

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)