Hodinky Sony SmartWatch 2 nyní umí změnit pozadí plochy

Sony-SmartWatch-wallpaper

Chytré hodinky Sony SmartWatch 2 jsou na trhu již nějaký ten pátek a stále představují nejlepší model od japonské společnosti a zároveň jedny z nejlepších hodinek na trhu. Po představení druhé řady Samsung Gear a nových hodinek LG G Watch a Gear Live s Androidem Wear to vypadá, že se Sony velmi snaží udržet chytré hodinky Sony SmartWatch 2 v dostihu konkurence alespoň softwarovými vylepšeními. Právě dnes nám do redakčních hodinek Sony SmartWatch 2 dorazila aktualizace s kódovým označením 1.0.B.5.28, která přináší jedno očekávané vylepšení – na pozadí plochy si nyní můžete umístit vlastní obrázek.

Sony-SmartWatch 2-wallpaper

Sony-SmartWatch-wallpaper

Tento krok lze provést skrze oficiální aplikaci, která vám umožní vybrat fotky z interního úložiště (či Google+ atp.), ořezat na správný poměr stran a nahrát jako další pozadí plochy do vašich hodinek. Pozadí Sony SmartWatch 2 se tak již neomezuje pouze na pár předvolených pozadí od společnosti Sony. Tento krok je pro nás velmi vítaný a jsme přesvědčeni, že jej ocení většina uživatelů chytrých hodinek Sony SmartWatch 2.

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (10)