Chytré hodinky Huawei Watch GT 2 budou mít menší rámeček a větší baterii

huawei watch gt 2 leak

První Huawei Watch GT odstartovaly novou éru, kdy se čínská společnost rozhodla využít vlastní systém, namísto Wear OS. V těchto dnech už se dokončuje druhá generace Watch GT 2, o které jsme se dozvěděli nové informace, včetně detailnějších obrázků.

Huawei Watch GT 2 opět nebude využívat Wear OS

Představení těchto hodinek se dočkáme buď na veletrhu IFA 2019 anebo na samostatné akci Huawei při příležitosti představení řady Mate 30. Z dostupných obrázků si můžete všimnout toho, že po designové stránce se toho moc nezmění a Huawei pokračuje v zajetých kolejích.

Jedna z novinek je mírně větší displej, a to díky menším rámečkům. Zároveň je i tělo hodinek tenčí, i přesto ale uvnitř nalezneme větší baterii. Má kapacitu 445 mAh (první generace má 420 mAh). Nechybí ani mikrofon a reproduktor, neznámé je prozatím to, jestli bude existovat i verze s LTE.

Zůstává i GPS a senzor srdečního tepu, opět se dostalo na dva různé designy – Classic a Sport. Pokud jde o systém, tak se pravděpodobně bude stále využívat Lite OS, o Harmony OS se ve spojitosti s těmito hodinkami prozatím nemluví.

Těšíte se na novou generace hodinek od Huawei?

Zdroj: gsmarena.com, winfuture.de

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (7)