Ciferníky pro Huawei hodinky už stáhnou i uživatelé “běžného” Androida

hodinky Huawei ciferníky Android

Máte hodinky od Huawei v kombinaci s Android mobilem jiné značky? A říkali jste si, proč se vám nedaří dostat k dalším ciferníkům? Mohlo za to omezení, které právě teď mizí. Speciální obchod s funkčně i graficky různými ciferníky pro chytré hodinky Huawei se nově otevřel i pro všechny majitele mobilních telefonů s operačním systémem Android. Stačí si z AppGallery stáhnout nejnovější verzi aplikace Huawei Zdraví. Ta si automaticky vyžádá ještě nejnovější verzi HMS Core a můžete začít nakupovat.

K dispozici je několik platebních metod, ale nejrychlejší a nejpohodlnější je použití klasické bankovní karty. Zaplacené ciferníky se uloží na vašem účtu Huawei ID a ani při změně telefonu o ně tedy nepřijdete. Ciferníky jsou přehledně rozděleny do několika kategorií podle funkčnosti i oblíbenosti a jejich cena se pohybuje v řádech desetikorun. Stahovat si je můžete jak pro hodinky řady WATCH GT 2, tak i pro modely WATCH FIT včetně nejnovější verze WATCH FIT Elegant.

Huawei Watch Fit Elegant

Obchod byl pro majitele telefonů s HMS spuštěn v pilotním režimu už na podzim 2020. Uživatelé telefonů s operačním systémem Android měli dosud pro své Huawei hodinky k dispozici pouze základní ciferníky. S novou aktualizací systému teď mají k dispozici kompletní nabídku tisíců různých variant od tvůrců z celého světa, včetně České republiky.

Jaké máte požadavky na ciferník v hodinkách?

Zdroj: TZ Huawei

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)