TOPlist

Dokonalé nástěnné světlo? Novinka od Govee umí Matter a zobrazuje až tři barvy současně

govee chytré světlo venkovní
  • Společnost Govee představila na evropském trhu RGBIC venkovní světlo
  • Dokáže zobrazit až tři barvy současně a rozumí si s Matter
  • Jeden kus vychází v Evropě na 89,99 EUR, tedy asi 2 200 Kč

Společnost Govee, známá především díky skvělému chytrému osvětlení (nedávno jsme vás informovali o slevě na velmi zajímavý produkt, který posune vaší TV na novou úroveň) rozšiřuje svou nabídku o venkovní nástěnné svítidlo, které nabízí hromadu barev a chytré funkce před váš dům. Je ideální na verandu, terasu, balkon nebo jakoukoli jinou venkovní stěnu a nabízí širokou škálu možností přizpůsobení. Cena navíc není nikterak přemrštěná.

Hlavním tahákem venkovního nástěnného svítidla Govee je jeho vícebarevné zobrazení. Světlo dokáže zobrazit až tři barvy současně v horizontálních pásech, což je poměrně unikátní a minimálně na produktových fotografiích, to dodá domu úplně jinou atmosféru. Můžete si vybrat z vlastních barev a efektů nebo zvolit jeden z 45 přednastavených režimů.

Govee venkovní světla

Kromě barevných efektů nabízí venkovní nástěnné svítidlo Govee také bílé světlo. To má maximální jas 1 500 lumenů a teplotu barvy v rozmezí od 2 700 K do 5 600 K, takže si můžete vybrat mezi teplým a studeným bílým světlem podle svých potřeb.

Je navíc plně kompatibilní s platformou Matter a nechybí samozřejmě ani ovládání pomocí chytré aplikace Govee Home. Případně lze využít ještě Amazon Alexa nebo Google Asistenta, pro hlasové ovládání.

Govee Home
Govee Home

Govee-Outdoor-Wall-Light-I

Svítidlo je navrženo pro venkovní použití a má stupeň krytí IP65, takže odolá prachu a vodě. Může pracovat v širokém rozsahu teplot od -20 °C do 45 °C. Venkovní nástěnné svítidlo Govee RGBIC je nyní k dispozici za cenu 89,99 EUR (asi 2 200 korun) za jeden kus nebo 169,99 EUR (4 200 korun) za dva kusy. Objednat jej můžete z oficiálního e-shopu.

Jak se vám líbí nové osvětlení od Govee?

Zdroj: notebookcheck

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)