Menu

Google Mapy nyní s podporou systému Android Wear

Pokud jste s námi sledovali letošní akci Google I/O, jistě víte, že společnost Google představila nové hodinky Samsung Gear Live a LG G Watch, které disponují systémem Android Wear. Tento systém je speciální verzí Androidu, která je přizpůsobena právě chytrým hodinkám a v budoucnu nejspíše i dalšímu chytrému “příslušenství”. Šťastlivci přímo z místa akce si domů odnesli jedny z těchto hodinek, a tak již jistě pilně Android Wear na svých G Watch či Gear Live testují. Google jim nyní přidává další důležitou funkci – mezi podporovanými aplikacemi jsou nyní i Google Mapy. Co to znamená? Že můžete skrze Google Mapy a hodinky přímo začít vyhledávat cílové místo, spustit navigaci a sledovat směr. Výborná funkce, že?

google-mapy-android-wear

Nemůžeme se dočkat, až se nám hodinky dostanou také do redakce, abychom je mohli pro vás vyzkoušet. Google Mapy s Androidem Wear otestujeme určitě také, neboť ovládání navigace skrze chytré hodinky zní velmi dobře.

zdroj: talkandroid.com

 

Komentáře

Miquel

z aplikace
1.7.2014 14:44

Jsem z edav jak to bude fungovat. Kazdopadne moto 360 uz mel na obrazka driv tuto funkci, takze se ni pocitalo a tolik to neprekvapuje.

RSS (komentáře k článku)