TOPlist

Stahujte! Moderní hodinky řady Garmin Venu dostávají nové funkce

garmin venu 3
  • Garmin přináší aktualizaci pro elegantní hodinky střední třídy
  • Model Venu 3 vyšel v minulém roce a má velký kulatý displej
  • Posledním updatem získává novou aplikaci i dvě super funkce

Nedávno jsme psali o opravě závažné chyby sportovních hodinek Garmin Venu Sq 2, která uživatelům znemožňovala instalovat aktualizace, a současně jsme také zmiňovali jejich novou stabilní verzi s drobnými vylepšeními. Zajímavějšího přídělu funkcí se před pár dny dočkaly hodinky Garmin Venu 3, jež oficiálně dorazily na trh loni v srpnu.

V době psaní článku se aktualizace hodinek Garmin Venu 3 na stabilní build 10.20 stihla rozšířit mezi 75 % všech uživatelů (počet se samozřejmě bude postupem času zvyšovat). Podle příspěvku na oficiálním fóru lze updatovat prostřednictvím programu Garmin Express či mobilní aplikace Garmin Connect.

garmin venu 3

Co se týče konkrétních novinek, aktualizace se podle seznamu změn nezaměřuje na opravy chyb (nebo v něm minimálně nejsou zmíněny), ale přidává aplikaci Garmin Messenger, která zjednodušuje komunikaci, a funkci Najít můj telefon, jež umožňuje vysledovat místo, kde se telefon odpojil od hodinek při probíhající sportování.

Vývojáři rovněž přidali dynamické přepínání zdrojů pro měření srdečného tepu (střídat lze mezi hodinkami a hrudním senzorem) za účelem zvýšení přesnosti měření při běžeckých aktivitách.

Který model z portfolia Garminu byste si přáli mít?

Zdroje: Garmin, Notebookcheck

Adam Kurfürst
O Autorovi - Adam Kurfürst

Adam studuje na gymnáziu a technologické žurnalistice se věnuje od svých 14 let. Pakliže pomineme jeho vášeň pro chytré telefony, tablety a příslušenství, rád se… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)