TOPlist

Jedny z nejlepších Garmin hodinek jsou ve slevě! A přijdou vám do Vánoc

garmin epix pro sleva
  • Garmin Epix Pro jsou špičkové hodinky s dobrou výdrží a hromadou funkcí
  • Na rozdíl od modelů Fénix disponují pěkným AMOLED displejem
  • V Česku je nyní můžete pořídit už za 15 291 Kč, původně startovaly na 22 490 Kč

Minulý týden jsme vás na našem magazínu informovali o velmi zajímavé slevě na Garmin Fenix 7X Pro, která mimochodem platí dodnes. Alza však kromě nich zlevnila také model Epix Pro (2. generace), který lze pořídit už za 15 291 korun (po zadání kódu ALZADNY10), což je fajn cena. Ve slevě jsou také na Datartu za 16 990 korun, jinde za ně dáte minimálně 18 490 korun, startovaly přitom na 22 490 korunách letos v červnu.

Model Epix disponuje AMOLED panelem, který může oslovit všechny potenciální zákazníky, kteří jsou u svých hodinek na tento panel zvyklý a na transflektivní panel nechtějí přejít, a to ani za cenu lepší výdrže baterie (díky přítomnosti solárního panelu). Ta ale není v porovnání s konkurencí ani tak vůbec špatná.

Na Alze se prodávají ve dvou velikostech za stejnou cenu (42 a 47 mm), přičemž vydrží až 10, respektive 16 dní na jedno nabití. Jasně, na Fénixy s takřka měsíční výdrží to nemá, ale v porovnání s hodinkami ostatních výrobců jde stále o solidní hodnotu, která snad nebude nikomu na obtíž.

Garmin EPIX PRO In-Depth Review // Next-Gen HR, 3 Sizes, Flashlights, and More!

Garmin EPIX PRO In-Depth Review // Next-Gen HR, 3 Sizes, Flashlights, and More!

Jinak jde o typické prémiové Garmin hodinky, takže lze počítat se špičkovým snímačem srdečního tepu a dalšími senzory. Na základě nich vám pak hodinky mimo jiné změří i další důležité hodnoty. Například Health Snapshot (během 2 minut vytvoří komplexní zprávu o vašem srdečním tepu, variabilitě, okysličení krve, dýchání..) nebo Body Battery (určí, jak dobře se vaše tělo vypořádá se zátěží).

Samozřejmostí je sledování spánku a to včetně fází, podpora Garmin Pay nebo mapy. Na Alze navíc dostanete zdarma voucher pro Topo Czech. Tento model má také integrovanou LED svítilnu, což je na chytré hodinky poměrně neobvyklá záležitost. Na Alze nyní svítí „Očekáváme 20.12.2023“, takže byste je mohli stihnout darovat teoreticky i pod stromeček.

Cena: 15 291 Kč

Jaký máte názor na hodinky od Garminu?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)