Samsung Galaxy S20 dostává aktualizaci na One UI 2.5 už dnes

galaxy S20 One UI 2.5

Fanoušci Samsungu mají dnes skvělý den. Kromě startu prodeje očekáváného top modelu Galaxy Note 20 Ultra si Samsung přichystal jedno překvapení. Společnost dnes nečekaně začala rozesílat aktualizaci One UI 2.5 i pro řadu Galaxy S20. Nejnovější vychytávky z řady Note 20 tak dostanou i majitelé Galaxy S20 bez sebemenšího zpoždění.

Telefony série Galaxy S20 jsou první, které update obdrží. Samsung už začal uvolňovat aktualizaci s One UI 2.5 pro 5G Galaxy S20, Galaxy S20+ i Galaxy S20 Ultra. Počátek distribuce nové aktualizace je zatím potvrzený z Itálie, Maďarska, Portugalska, Nizozemí a Německa. V těchto státech už probíhá OTA aktualizace.

Server sammobile.com již nový update One UI 2.5 na Galaxy S20 testuje. Podle jeho zjištění jsou přítomny všechny nové funkce z Galaxy Note 20 Ultra. Včetně bezdrátového připojení k DeX nebo vylepšený Pro video mód. Nově bude také možné používat navigační gesta Androidu 10 v launcherech třetích stran. Samsung zaslouží pochvalu za pokrok v rychlosti aktualizace. Začít aktualizovat stávající modely v den příchodu nové vlajkové lodi je opravdu vítaná novinka.

One UI 2: Designed for everyday simplicity

One UI 2: Designed for everyday simplicity

Na kterou novinku ve One UI 2.5 se těšíte nejvíc?

Zdroj: SamMobile

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (3)