Aktualizace Galaxy S20 a Note 20 přináší duální nahrávání. Jak funguje tahle vychytávka?

Galaxy S20 Note 20 duální nahrávání

Nová Aktualizace telefonů Samsung Galaxy S20 a Note 20 přináší vychytávku z novější řady Galaxy S21. Fotoaparát v modelech Galaxy S20 a Note 20 se nově naučil režim Duální nahrávání, kdy zvládne záznam z více kamer zároveň. Jak to funguje?

Samsung už v minulosti přinesl na Galaxy S20 a Note 20 některé funkce foťáku z Galaxy S21, ale duální nahrávání mezi nimi chybělo. Nejnovější verze softwarové aktualizace pro starší modely teď přináší mírně osekanou verzi této funkcionality. Telefony se teď naučí nahrávat přední i zadní kamerou zároveň, ale nebudou umět tak zvaný „Režisérský pohled“ z Galaxy S21.

řada galaxy s20

Nová funkce přijde zároveň s květnovou bezpečnostní aktualizací. Novinka se týká konkrétně modelů Galaxy S20, Galaxy S20+, Galaxy S20 Ultra, Galaxy Note 20 a Galaxy Note 20 Ultra. Majitelům zmíněných telefonů se nově objeví mód „Duální nahrávání“ v aplikaci kamera. Zatím není jasné, jestli tato funkce v budoucnu dorazí i na další telefony jako Galaxy S20 FE nebo ohebné modely Samsungu.

Galaxy S20, Galaxy Note 20 Dual Recording Camera Feature

Galaxy S20, Galaxy Note 20 Dual Recording Camera Feature

Co říkáte na funkci duálního nahrávání?

Zdroj: sammobile

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (14)