Vyšel první update pro Galaxy Buds2. Nese příjemné novinky

Samsung Galaxy Buds2 první update

Nejnovější Samsung sluchátka Galaxy Buds2, která u nás vlastně ještě ani nejsou oficiálně na prodejních pultech, obdržela svůj první update. Jejich noví majitelé tak mohou počítat s tím, že hned po prvním připojení je aplikace Galaxy Wearable vyzve ke stažení balíčku s označením R177XXU0AUH2 a velikostí cca 3 megabajty. Aktualizace firmware u sluchátek zpřístupní několik zajímavých funkcí, které ještě nové Buds v době uvedení na trh neuměly.

První novinka se týká ambientního módu, tedy zesílení okolního zvuku. Tato funkce půjde po aktualizaci spustit i během telefonních hovorů, což je pro některé situace velmi praktické nebo dokonce mnohem bezpečnější. Druhou dobrou zprávou je možnost přepínání aktivního potlačení hluku (ANC) u jedné či druhé pecky samostatně. To doposud neuměly například ani Galaxy Buds Pro a jde o poměrně žádanou funkci.

Galaxy Wearable (Samsung Gear)
Galaxy Wearable (Samsung Gear)

Dále se má objevit staronové gesto, se kterým lze ovládat sluchátka dvojitým poklepáním na jejich hranu. Dle zvyklostí se dá předpokládat, že funkce obsažené v této aktualizaci se časem objeví i u starších modelů Samsung sluchátek (pokud jim to jejich fyzické parametry dovolí).

Jaké funkce byste od sluchátek ještě očekávali?

Zdroj: tizenhelp

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)