Fruit Ninja Free s parádním multiplayerem. Bohužel pouze pro tablety

fn_logo

Ačkoliv se již o této hře tolik nepíše, v začátcích androidích přístrojů patřila mezi legendy a vyzkoušel ji téměř každý hráč na Androidu. Hra Ninja Fruit ukázala, že v jednoduchosti je síla, a velice prostý koncept rozsekávání ovoce tahem prstu uchvátil miliony hráčů (hra má dnes více než 100 milionů stažení). Po delší době jsme se dočkali aktualizace, která přináší velmi zajímavou novinku – multiplayer na jednom přístroji. Tak jako se dva hráči na jednom PC dělí o rozdělenou obrazovku i zde máme podobný koncept – každý hráč drtí ovoce na vlastní polovině displeje. To s sebou přináší omezení – nový multiplayer je přístupný pouze pro tablety s úhlopříčkou 7″ a větší. Autoři nejspíše usoudili, že na malých displejích telefonů by bylo téměř nemožné všechny prsty naskládat.

Screenshot_2013-06-10-09-44-33

Mezi další vylepšení například 7 nových pozadí, nové nože či  granátové jablko, kterým rozsekáte ovoce v okolí. Této aktualizace se zatím dočkala pouze verze zdarma.

Fruit Ninja®
Fruit Ninja®

zdroj: androidpolice.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (13)