Tipy na aplikace: Kde sledovat živé přenosy z MS ve fotbale?

MS fotbal 2022 live stream živé přenosy aplikace Android ČT sport VOYO

V neděli 20. listopadu odstartovalo utkáním Katar – Ekvádor Mistrovství světa ve fotbale 2022 a i přes všechny politické a etické problémy se zraky milionů sportovních fanoušků soustředí na zelené trávníky a výkony dvaatřiceti národních týmů. Utkání turnaje, který potrvá až do 18. prosince, je možné sledovat “live” i v ČR na několika televizních či online kanálech. Fanouškům fotbalu a mobilních telefonů či tabletů přinášíme tipy na aplikace, ve kterých živé přenosy také poběží.

Živé přenosy z fotbalového MS 2022 – tipy na aplikace

Do výběru jsme zařadili několik českých aplikací, které provozují tuzemské televizní společnosti či poskytovatelé IPTV vysílání. Nezohledňujeme další alternativní či zahraniční zdroje.

ČT sport

ČT sport
ČT sport

Česká televize patří mezi společnosti, které pořídily pro vysílání live přenosů z MS 2022 licenci. A jelikož fotbal dle očekávání zamířil na stanici Sport, můžete utkání sledovat ve stejnojmenné aplikaci.

TV Nova / VOYO

Licenci a vysílání utkání z fotbalového mistrovsví má rovněž tuzemská Nova. Kromě klasického televizního kanálu budou zápasy k zastižení také přes streamovací službu VOYO. Takže můžete sáhnout po její aplikaci.

ZDF

ZDFmediathek & Live TV
ZDFmediathek & Live TV

Portál Livesport.cz zmiňuje v kolonce TV / Live streaming také dvě zahraniční společnosti. Jednou z nich je slovenské RTVS, které ale vysílací aplikaci nemá, a německé ZDF. Může se hodit i ta, pokud ostatní možnosti selžou.

T-Mobile TV GO, Vodafone TV, O2 TV a další

ČT Sport, TV Nova, ZDF a případně další klasické TV kanály jsou dostupné u celé řady poskytovatelů IPTV v čele s trojicí českých operátorů. Ti mají své vlastní aplikace pro sledování, takže pokud patříte mezi předplatitele, je to pro vás jedna z nejjednodušších cest, jak fotbal sledovat v mobilu či na tabletu.

Vodafone TV (CZ)
Vodafone TV (CZ)

Doplníme například i aplikaci služby SledovaniTV, která rovněž sdružuje několik českých i zahraničních kanálů, které se dají pohodlně sledovat na mobilním zařízení.

SledovaniTV
SledovaniTV

Pokud máte tip na další aplikace, ve kterých fotbal během MS 2022 spolehlivě poběží, můžete je přidat jako inspiraci do komentáře.

Kterému týmu budete na MS nejvíce fandit?

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)