Nové chytré hodinky Fossil se zaměřují na výdrž. Mají analogové ručičky a e-ink displej

fossil hybrid hr predstaveni

Fossil Hybrid HR jsou nové chytré hodinky, které se už ale na první pohled liší od konkurence. A to třeba analogovými ručičkami či e-ink displejem, který známe hlavně z elektronických čteček knih. Výsledkem je zajímavý hybrid pro osoby, kteří chtějí chytré funkce a zároveň delší výdrž na jedno nabití.

Fossil Hybrid HR mají fitness funkce i propojení s telefonem

Hodinky mají poměrně tradiční design, velikost pouzdra je 42 mm, jak už jsme zmínili, mají analogové ručičky a uprostřed e-ink displej. Ten slouží k zobrazení informací jako je počasí, počet kroků, tep či třeba datum nebo notifikace z telefonu. Pouzdro je vyrobeno z nerezové oceli, k dispozici budou verze s koženým, silikonovým nebo ocelovým řemínkem. Voděodolnost hodinek je 3ATM.

Ovládání hodinek probíhá přes tři tlačítka na právě straně. Podle údajů výrobce vydrží hodinky 2 týdny na jedno nabití. Propojení s telefonem probíhá pomocí Bluetooth 4.2 a fungují s Android i IOS zařízeními. Díky využití e-ink displeje se výrazně šetří baterie, zároveň je plusem i velmi dobrá čitelnost na slunečním světle. Na rozdíl od většin jiných chytrých hodinek Fossil, tento model nefunguje na WearOS, ale na proprietárním systému. Cena hodinek je v USA 195 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 5 400 Kč. Brzy se očekává dostupnost v dalších regionech.

Jak se vám líbí tyto hodinky od Fossilu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)