Fitbit se spojil s Adidasem: Výsledkem je speciální edice hodinek Ionic

fitbit ionic: adidas edition

Společnost Apple spolupracuje u svých chytrých hodinek s Nike. Druhá velká společnost se sportovními spotřebami Adidas se nyní spojuje s Fitbitem. Výsledkem je speciální edice Fitbit Ionic: adidas edition pro běžce.

Chytré hodinky Fitbit Ionic: adidas edition se začínají prodávat v dubnu

Tato nová speciální edice je navržena ve spolupráci s experty společnosti adidas. Zaměřuje se hlavně na zlepšení běžeckých výkonů. Nový model přináší všechny známé funkce pro zdraví a kondici loni představených Fitbit Ionic, které však navíc obsahují virtuálního adidas kouče v adidas Train aplikaci.

Ta nabízí mimo jiné šest druhů cvičení určených pro zvýšení formy, síly a rychlosti. Nová edice kromě toho obsahuje nový dvoubarevný sportovní řemínek v kombinaci s hliníkovým pouzdrem a speciální ciferník s několika barevnými kombinacemi.

V České republice a na Slovensku budou k dispozici u maloobchodních prodejců začátkem dubna za doporučenou cenu 8490 Kč, resp. 329,95 EUR.

Jak se vám líbí tato speciální edice Ionic hodinek?

Zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)