TOPlist

Vy neznáte EcoFlow? Ale to je chyba, najdete je v Praze a umí hodně zajímavé věci!

ecoflow showroom otevření
  • EcoFlow je významný výrobce zařízení pro dodávku elektřiny mimo civilizaci
  • Nabízí bateriový systémy i generátory
  • Právě otevřel v Praze nový showroom, kde si můžete vše prohlédnout

Jak jsme psali před týdnem, EcoFlow otevřelo ve čtvrtek 27. června 2024 nový showroom v Praze – Roztylech. Jejich produkty jsou velice zajímavé a doporučujeme je vaší pozornosti. Zvláště, pokud máte rádi dlouhé výlety mimo civilizaci, ale přitom se zároveň jejích výdobytků nechcete úplně vzdát.

Jedním takovým výdobytkem je elektřina. A jedním z produktů, které EcoFlow nabízí, jsou bateriové stanice. To jsou vlastně takové trochu větší powerbanky. Akorát kapacita powerbanky se nepočítá ve stovkách watthodin a nejspíš s ní nerozběhnete mikrovlnnou troubu. Dalším zajímavým produktem je Outdoorový set, který obsahuje spolu s bateriovou stanicí i solární panely. Můžete si je rozložit vedle stanu, přes den nabíjet a večer – co vás napadne. Zkráceně řešeno, produkty EcoFlow jsou tady od toho, abyste ani při vysokých nárocích nezůstali bez elektřiny.

Kromě baterií a generátorů najdete v nabídce EcoFlow i několik zajímavých prvků chytré domácnosti, přenosnou ledničku a klimatizaci a pak spoustu různého příslušenství.

Otevření showroomu bylo spojeno s oslavou, na které jsme nemohli chybět a rádi se s vámi podělíme o atmosféru aspoň formou fotografií, které pořídil Petr Mišák.

 

Pokud vás zajímá podobný sortiment, určitě si zajděte do nového showroomu. Protože osahání si zařízení naživo nenahradí ani ta sebelepší recenze. Showroom najdete v Roztyly Plaza na Praze 4 Chodov, Tomíčkova ul. – hned u hlavního vstupu.

Zaujal vás nový showroom EcoFlow?

Zdroj: vlastní

Libor Foltýnek
O Autorovi - Libor Foltýnek

Libor Foltýnek je redaktor s rozsáhlými zkušenostmi v oblasti technologií a fotografie. Jeho práce je charakterizována důkladným výzkumem, poutavým vyprávěním a praktickými radami, které zpřístupňují… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)