DJI Osmo Pocket je miniaturní 4K kamera s gimbalem a chytrými funkcemi

dji osmo pocket kamera

Posledním produktem od DJI je miniaturní kamera Osmo Pocket. I když je poměrně dost malá, tak stále vyniká tří-osou stabilizací, možností nahrávat ve 4K rozlišení a 60 FPS a v neposlední řadě chytrými funkcemi.

DJI Osmo Pocket si jednoduše propojíte s telefonem

Senzor této kamery má 12 MPx, světelnost je F/2.0, zorné pole má 80 stupňů. Kamera má rovnou dva mikrofony, ale pokud by uživatel chtěl lepší zvuk, dá se bez větších problémů připojit externí mikrofon. Baterie má kapacitu 875 mAh, na jedno nabití by měla vydržet kamera nahrávat až 140 minut. Nabíjení z nula procent na 100 má trvat 73 minut.

dji osmo pocket

Tělo kamery je tvořeno tak, aby se pohodlně kamera držela a ovládala jednou rukou. Má dokonce 1 palců velký dotykový displej, na kterém si můžete zobrazit náhled videa. Dobrou zprávou je to, že pokud byste chtěli větší displej tak není problém. Kamera se dá propojit s telefonem přes USB-C či Lightning konektor. Rozměry kamery jsou 121.9 x 36.9 x 28.6 mm a váží pouze 116 gramů.

DJI – Meet Osmo Pocket

DJI - Meet Osmo Pocket

Kamera nabízí i manuální režim a možnost fotografování do RAW. Po propojení s telefonem se také můžou používat pokročilé funkce s aplikací DJI Mimo. Osmo Pocket podporuje i noční režim, kdy bez tripodu dokáže vytvořit zajímavé snímky, stačí 2 až 3 sekundy držet kameru na jednom místě. Do prodeje se DJI Osmo Pocket dostává 15. prosince za cenu 349 dolarů, což je v přepočtu s DPH cca 9 600 Kč.

Jak se vám líbí DJI Osmo Pocket?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)