DJI Osmo Action je nová akční kamera s 4K rozlišením a dvěma displeji

dji osmo action predstaveni

GoPro dlouhé roky ovládalo trh s akčními kamerami. V posledních letech však čelí silné konkurenci obzvlášť od čínských výrobců Xiaomi či třeba Yi, které se osamostatnilo. Další velká konkurence přichází od společnosti DJI. Jejich nová akční kamera se nazývá Osmo Action. Nabízí zajímavější parametry, dva displeje a identickou cenu jako GoPro Hero 7 Black.

Akční kamera DJI Osmo Action nabízí lepší poměr ceny a výkonu než GoPro

Akční kamery GoPro mají dva displeje, hlavní barevný na zádech a menší černobílý na přední straně, který je pouze informační. Osmo Action má dva barevné displeje. Ten na přední straně má velikost 1,4 palců a slouží jednak jako informační, hlavně ale k točení vlogů a selfie, protože rovnou uvidíte, jak záběry vypadají. Na zadní straně je 2,25 palců velký barevný dotykový displej.

DJI – Introducing Osmo Action

DJI - Introducing Osmo Action

Osmo Action má 12 MPx CMOS senzor, dokáže nahrávat ve 4K rozlišení a 60 FPS. A to až s přenosovou ryychlostí 100 Mbps, GoPro 7 Black má “pouze” 78 Mbps. Můžete také nahrávat v HDR při 30 FPS. Potěší i možnost nahrávání zpomalených videí v 240 FPS a FullHD rozlišení. Jedna z novinek u DJI je RockSteady stabilizace.

Jedná se o elektronickou stabilizaci, která funguje i ve 4K rozlišení a 60 FPS. Kamera je voděodolná, můžete ji připevnit k držákům GoPro. Samozřejmostí je plno různého příslušenství přímo od DJI. Cena kamery je v Česku 10 tisíc Kč.

Jak se vám líbí DJI Osmo Action?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (2)