Pro dámy: Hodinky Huawei Watch GT 2 jsou v ČR ve dvou nových barvách

dámské Huawei Watch GT 2

Čínská firma Huawei uvedla na český trh dvě nové verze chytrých hodinek Watch GT 2 s průměrem ciferníku 42 mm. Od stávajících modelu se liší primárně barvou a řemínkem. Novinky cílí svým designem zejména na ženy. Pokud si tedy dámy doposud nevybraly, snad je nová nabídka potěší. Případně kohokoli, kdo chtěl své blízké smart hodinky pořídit. Dámské Huawei Watch GT 2 jsou nově dostupné v barvách Gravel Beige a Rose Gold s ocelovým řemínkem Milanese. Rozdíl mezi doporučenými cenami přitom činí celých tisíc korun. Doporučená cena modelu Gravel Beige je 5 999 Kč, u verze Rose Gold je cena stanovena na 6 999 Kč.

Zbývající specifikace mají dámské verze Huawei Watch GT 2 stejné jako starší varianty. Hodinky mají 1,2“ AMOLED displej s rozlišením 390 x 390 pixelů a jemností 326 ppi. Jsou vybaveny 4GB vnitřní pamětí, takže do nich dostanete třeba i hudbu pro poslech přes Bluetooth sluchátka. Kromě sportovních aktivit sledují hodinky také váš klidový srdeční rytmus. V případě nezvyklého tepu, jehož hraniční hodnoty si můžete sami nastavit, vám hodinky samy pošlou připomenutí ve chvíli. Tyto i další věci je možné editovat v aplikaci Huawei Zdraví. Tak jako ostatní modely z této řady se i Huawei Watch GT 2 42mm pyšní skvělou výdrží baterie a na jedno nabití zvládnou až 7 dní. Zákazníky určitě potěší také uživatelské prostředí v českém jazyce.

Jaká barva hodinek by se vám líbila?

Zdroj: TZ

Marek Houser
O Autorovi - Marek Houser

Fanoušek technologií už od chvíle, kdy jako malý kluk zadával příkazy Lemíkům na "dvaosmšestce". V záloze stále uchovává starý a podle všeho nezničitelný OnePlus2, ale… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (0)