Chytrý dům ovládaný Androidem – přijďte si i vyzkoušet WeMo od Belkinu

F8J007_WemoBaby_LS_0036_

Komerční článek:

Domov ovládaný přes smarthone

Unikátní řada  jednoduchých modulárních produktů WeMo pro automatizaci domácností,  vám umožní ovládat domácí elektroniku z libovolného místa, a to prostřednictvím mobilní aplikace ve smartphonu nebo tabletu. Řada WeMo se skládá ze čtyř počátečních produktů – domácího vypínače Switch, snímače pohybu Motion, dětské chůvičky Babymonitor a Netcamery.

WeMo funguje se stávajícím elektrickým systémem v domácnosti. Vyžaduje pouze síť Wi-Fi® a bezplatnou aplikaci do mobilního telefonu, kterou upravujete nastavení a ovládáte svá zařízení. Domácí vypínač WeMo Switch stačí zapojit do libovolné elektrické zásuvky a potom k němu připojit zařízení, třeba lampu. Prostřednictvím bezplatné aplikace pro smartphony lze zařízení dálkově zapnout či vypnout, nebo můžete naplánovat čas vypnutí a zapnutí. Další produkty fungují na podobném principu. Třešničkou na dortu je pak provázanost s webem  https://ifttt.com/, takže si můžete nastavit  nejrůznější vychytávky typu: když vystoupá teplota nad 30 stupnů, zapne se větrák, nastavíte si světlo u akvárka na rybičky, nebo zapnout osvětlení na vánočním stromečku na dálku.

Print

Vždycky na přijmu, když hraje oblíbený klub nebo seriál

Již nikdy nezmeškáte oblíbené televizní pořady ani přímý přenos sportovního přenosu, ať cestujete na dovolenou nebo na služební cestu, jedete autobusem či vlakem do práce, nebo si pouze užíváte sluníčka na zahradě. Belkin @TV Plus přemění váš tablet, notebook nebo mobilní telefon v televizi. Umožní vám tak sledovat a ovládat všechny domácí televizní kanály kdekoli na světě, pokud se v daném místě nachází připojení WiFi nebo 3G/LTE. @TV Plus dále umožňuje nahrát televizní vysílání přímo do mobilního zařízení, abyste mohli oblíbené pořady shlédnout, až budete mít čas, a to i bez přístupu k bezdrátovému připojení. Snadné nastavení je samozřejmostí.

Inovace v ochraně displeje

InvisiGlass je nejpokročilejší řada fólií pro ochranu displeje od Belkinu. Materiál s vysokou hustotou zajišťuje bezkonkurenční ochranu proti poškrábání a speciální technologie FluidFlex™ přináší pružnost, která zaručuje odolnost proti silným nárazům, poškrábání a prasknutí. Průlomový skleněný materiál je 1.5 krát tvrdší než ocel, tenký pouhých 0,2mm a přesto 2,5krát hladší než plast. Nabízí tak pohodlné ovládání, protože působí a reaguje jako samotný displej a nederaduje jeho kvalitu.

Nejen tyto produkty si můžete prohlédnout živě v sobotu 28. 9. 2013 na Android Roadshow v Ostravě. Přijdtě se poradit o nejlepším příslušenství pro váš Android!

registraceHome

What is WeMo?

What is WeMo?

Komerční článek:

Komerční článek
O Autorovi - Komerční článek

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)