Chytré hodinky se naučily přehrávat YouTube. Potřebujeme takovou funkci?

chytré hodinky youtube

Chytré hodinky tvoří zajímavý doplněk k chytrému telefonu, který sice většina uživatelů dosud nepřijala, přesto se již mezi námi nachází spousta spokojených uživatelů. Tomuto konceptu jde naproti také Google, který vyvíjí systém Android Wear speciálně pro tato zařízení. Chytré hodinky s Android Wear se nyní naučily novou funkci – díky aplikaci Video for Android Wear&YouTube lze na displeji hodinek přehrávat videa z YouTube. Říkáte si, zda má vůbec taková funkce smysl, když ani hodinky povětšinou nemají reproduktory?

Aplikace dokáže zvuk přenést do externích Bluetooth sluchátek či reproduktorů, takže o zvuk nutně nemusíte přijít. Překážkou je ale stále malý displej, na kterém si žádné video nemůžete užít. I zde přichází řešení – zmíněná aplikace podporuje Google Chromecast, chytré hodinky tedy můžete používat jako dálkový ovladač k přehrávání YouTube obsahu na vaší televizi. To už zase tak špatně nezní.

Chytré hodinky a video z YouTube

chytré hodinky youtube 2

Aplikace Video for Android Wear&YouTube by měla být kompatibilní se všemi modely s Android Wear na trhu a je v základní verzi k dispozici zdarma.

Video Player for YouTube on We
Video Player for YouTube on We

zdroj: androidheadlines.com

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (28)