Chytré hodinky Oppo poběží na Wear OS. Dokazuje to uniklá fotografie

oppo hodinky wear os

Přibližně před týdnem jsme vám psali o tom, že výkonný ředitel společnosti Oppo publikoval první snímek chystaných chytrých hodinek. Dnešní uniklá fotografie odhalila, že bude na hodinkách Oppo běžet operační systém Google Wear OS. Vylučuje to tak spekulaci o tom, že firma pracuje na vlastním systému.

Dle prvních spekulací mají stát hodinky poměrně dost peněz a velikostně se mají přiblížit 38mm Apple Watch. Takřka potvrzený je EKG senzor. Technologie ECG (ElectroCardioGram) dokáže například detekovat poruchu fibrilace srdečních síní, takže zejména u sportovců jsou tyto hodinky stále oblíbenějším doplňkem. Očekává se, že budou hodinky představeny na konferenci 6. března spolu s Oppo Find X2.

chytre hodinky oppo wear os

Již od začátku mají být hodinky dostupné na globálním trhu, což je skvělá zpráva. Původně se očekávalo, že si Evropané budou muset počkat až dva měsíce. Cena by se pak měla pohybovat okolo 200 – 300 EUR.

Co říkáte na spojení Oppo hodinek a Wear OS?

Zdroj: gsmarena.com

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (4)