Chrome pomůže nakupovat za lepší ceny. Upozorní na slevy. Jak to zapnout?

chrome upozorní na slevy

Google Chrome se naučí další užitečnou věc, která vám možná ušetří peníze. Chrome testuje funkci, která automaticky upozorní na slevy u zboží, jenž se chystáte koupit. Jak to bude fungovat a kde lze tuto funkce zapnout?

Google testuje zajímavou novou funkci v posledním vydání Chrome Canary pro Android. Canary je verze prohlížeče Chrome určená pro brzké testování nových funkcí. Nejnovější testovaná funkce v Chrome uživatele upozorní na slevy zboží, které se chystá koupit. Novinka funguje tak, že monitoruje ceny zboží, které máte aktuálně ve svých otevřených stránkách. Pokud klesne cena produktu v otevřené stránce tak můžete dostat oznámení buď ve formě notifikace nebo se může zobrazit až po otevření samotného prohlížeče.

Chrome Canary (Unstable)
Chrome Canary (Unstable)

Pokud Google vyhodnotí testování této nové funkce pozitivně, tak by se mohla dostat do stabilní verze Chrome někdy v průběhu léta. V tento moment se však jedná o experiment, který bude muset prokázat, že opravdu funguje. Pokud máte nainstalovaný Chrome Canary tak novinku lze zapnout pomocí zadání „chrome://flags/#enabled-tab-grid-layout“.

Google Chrome: Fast & Secure
Google Chrome: Fast & Secure

Jak sledujete a porovnáváte ceny zboží na internetu?

Zdroj: 9to5Google

Petr Ludvík
O Autorovi - Petr Ludvík

Se smartphony jsem začal v roce 2004. Můj první Android byl T-Mobile G1 (2009). Vystřídal jsem většinu telefonů Google Nexus a Pixel. Posledních deset let… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (6)