Česká aplikace Livesport slaví 20 miliónů stažení

Livesport

Jedna z nejstahovanějších aplikací z dílny českých vývojářů oslavuje. Livesport překonal hranici 20 milionů stažení a pro všechny nadšence do aplikací pořádá v Praze akci.

20 milionů stažení a Livesport Talk

Mobilní aplikaci si k dnešnímu dni stáhlo již více než dvacet milionů uživatelů na celém světě. Tím se dostává k úplně těm nejvíce stahovaným českým aplikacím. Jak už jde poznat z názvu, Livesport ukazuje výsledky a další statistiky z různých sportů. Momentálně se jich podporuje už více jak třicet.

O chod aplikace se stará sedmičlenný tým českých vývojářů. Je budete mít šanci potkat na akci Livesport Talk. Ta se uskuteční 13. října od 17:30 v pražském Hubu na Smíchově. Celá akce je zdarma, nicméně kvůli omezené kapacitě je potřeba se registrovat dopředu ZDE.

Livesport - sportovní výsledky
Livesport - sportovní výsledky

Na akci se bude například ukazovat i Django, což je užitečná kombinace hardwaru a softwaru, která automaticky provádí unit, integrační i UI testy všech aplikací. Díky tomu může aplikace fungovat i pod obrovským náporem, například při hokejovém nebo fotbalovém mistrovství.

Jakou aplikaci používáte ke sledování sportovních výsledků?

zdroj: TZ

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (9)