Casio G-Squad Pro oficiálně: první G-Shock hodinky s Wear OS. Cena je zklamáním

casio g-squad pro

Společnost Casio právě oficiálně představila hodinky G-Squad Pro. Jde o vůbec první G-Shock hodinky s Wear OS, kterým nechybí dnes již ikonický design, ovšem díky Wear OS nabízí několik skvělých funkcí navíc. Pojďme se na ně tedy podívat.

Casio G-Squad Pro oficiálně

Přední stranu pokrývá 1,2″ displej který má dvě vrstvy. Ta první je černobílá a stará se hlavně o Always-On režim. Pod ní se nachází barevný LCD panel, který slouží  pro zobrazování systému Wear OS. Hodinky Casio G-Shock jsou pověstné svou odolností a vodotěsností. Jinak tomu není ani u tohoto modelu. Zadní strana hodinek je vyrobena z titanu, tlačítka jsou pak hliníková.

Z funkcí stojí za zmínku monitorování srdečního tepu, okysličení krve, sledování spánku a také sledování stresu. Nechybí vestavěná GPS, kompas, barometr a sledování 15 sportovních aktivit. Systém Wear OS je přizpůsoben a nechybí zde několik ciferníků, které můžeme znát z ostatních G-Shock hodinek. Casio vyvinulo také svou vlastní aplikaci, která sleduje sportovní aktivity, nadmořskou výšku a další zajímavosti.

G-SQUAD PRO GSW-H1000 : CASIO G-SHOCK

G-SQUAD PRO GSW-H1000 : CASIO G-SHOCK

A co výdrž? S černobílým displejem hodinky vydrží prý až měsíc. Pokud budete využívat všechny funkce a Wear OS, vydrží asi den a půl. Z barevných variant dostaneme na výběr z červené, tmavě modré a černé. Cena ale nepotěší snad nikoho. Hodinky jsou zatím dostupné ve Velké Británii a tam za něj zaplatíme 599 liber, což je asi 15 500 korun.

Jak se vám hodinky líbí?

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jeho prvním telefonem byl iPhone 3G. U Applu zůstal dodnes, ovšem zajímají ho i ostatní technologie, mezi něž patří i Android. Rád sportuje a v… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)