Beta Android Oreo je dostupná na 7 Huawei a Honor mobilů: Které to jsou?

beta android oreo huawei honor

Huawei oznámil první detaily ohledně aktualizací na Android Oreo již v říjnu minulého. Od té doby uběhlo mnoho času a vypadá to, že s aktualizacemi už konečně máme jasno, a to jak u Huawei, tak i Honor telefonů. Před několika dny jsme informovali o tom, že Honor 8 obdrží již brzy Android Oreo. Nakonec ale nebyl jediný telefon. Beta Android Oreo se objevila na dalších 6 Honor či Huawei telefonů, celkově se tak v nejbližší době můžete čekat na Oreo aktualizaci pro poměrně hodně zařízení.

Beta Android Oreo značí, že vydání stabilní verze aktualizace není daleko

Celkově se v nejbližší době dočkáme aktualizace na celkem tři Huawei telefony a čtyři od společnosti Honor. Jde o sesterské společnosti, proto mají aktualizace takhle podobné. Níže najdete seznam telefonů:

  • Huawei Mate 8
  • Huawei P9
  • Huawei P9 Plus
  • Honor 8
  • Honor 8V
  • Honor Note 8
  • Honor 6X

 

Na všechny tyto telefony byla vydána beta verze Android Oreo. Prozatím v Číně, což odpovídá i telefonům jako Honor Note 8, nebo Honor 8V, které se u nás oficiálně neprodávají. Nicméně můžeme vidět poměrně překvapivě telefon Honor 6X, u kterého nebylo do této doby nic jisté.

huawei p9 plus

Jakmile se dokončí tato vlna aktualizací, mělo by se už dostat na střední nižší třídu u telefonů Honor a Huawei. O těch ale zatím nemáme žádné oficiální informace.

Máte už svůj Huawei či Honor telefon s Android Oreo? Jak jste s poslední aktualizací spokojení?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)