TOPlist

Kompaktní Zenfone 8 v Česku brutálně zlevnil. Jde přitom o stále skvělý mobil

asus zenfone 8

Asus Zenfone 8 je sice rok starý model, avšak stále jde o jednu z nejkompaktnějších vlajkových lodí na trhu. Pokud tedy hledáte malý, ale zároveň výkonný mobil s téměř čistým Androidem, solidními fotoaparáty nebo 120Hz displejem nebo třeba audio jackem, zpozorněte. Tento kousek je totiž k mání za velmi zajímavé peníze.

Asus Zenfone 8 v zajímavé slevě

Pojďme si připomenout klíčové specifikace. Přední stranu pokrývá 5,9″ AMOLED panel s Full HD rozlišením a 120 Hz obnovovací frekvencí, na zadní straně se nachází dva foťáky, hlavní s rozlišením 64 MPx (Sony IMX686) a 12 MPx (Sony IMX363) ultraširoký. Celkové rozměry přitom činí 148 x 68,5 x 8,9 mm a mobil váží 169 gramů, což je opět skvělá hodnota pro všechny, kteří nechtějí o svém mobilu v kapse vědět.

Asus Zenfone 8 Review | Best Compact Phone of 2021?

Asus Zenfone 8 Review | Best Compact Phone of 2021?

Pod kapotou tiká stále velmi výkonný Snapdragon 888 v kombinaci s 8 GB RAM a 128GB úložištěm. V době svého uvedení stál Asus Zenfone 8 18 499 Kč, nyní se však dá koupit dle serveru Heureka za 11 999 Kč. Je však třeba upozornit na fakt, že do představení Zenfonu 9 zbývá podle posledních informací jen pár dní. Uniklo dokonce i jeho produktové video, na které se můžete mrknout v jednom z našich předchozích článků.

Jak se vám pozdává tato nabídka?

Zdroj: Heureka

Jakub Kárník
O Autorovi - Jakub Kárník

Jakub je znám svou nekonečnou zvědavostí a vášní pro nejnovější technologie. Jeho láska k mobilním telefonům začala s iPhonem 3G, ale dnes se spoléhá na… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)