Asus ZenBeam Latte: Co umí projektor o velikosti šálku kávy?

Asus ZenBeam Latte projektor velikosti šálku

Asus tento týden na CES 2021 představil mimo notebooků a displeje i jednu doslova “malou novinku”. Mám na mysli projektor ZenBeam Latte. Název Latte je rozhodně dost výstižný, projektor je totiž tak malý, že byste ho mohli porovnávat se šálkem kávy. Klíčová vlastnost projektoru je možnost promítat v kvalitě 720p za pomoci až 300 lumenů (jednotka světelného toku) LED světla na téměř na jakýkoliv povrch. Asus ZenBeam Latte není jenom projektor o velikosti šálku, sám totiž vytváří zvuk, takže ozvučí filmy či seriály na které se s ním zrovna díváte. Video můžete promítat přes váš telefon nebo připojené zařízení přes HDMI. Mezi nespornou výhodu projektoru patří možnost užití projektoru doslova kdekoliv.

asus-projektor-malá-novika-z-ces-2021

Asus říká, že projektor dokáže vytvořit 40palcový obraz, z dálky jednoho metru od zdi či plátna. Dvojnásobnou velikost obrazu – 80 palců Asus ZenBeam Latte zvládne  ze dvou metrů a maximum 120 palců ze tří metrů. Rozhodně ale nemůžete očekávat prvotřídní kvalitu z větších vzdáleností od tak malého projektoru. Co se týče baterie, Asus tvrdí, že baterie o velikosti 6 000 mAh zvládne promítat 3 hodiny v plné kvalitě.

Není se čemu divit, Asus ZenBeam Latte je projektor doslova velikosti šálku. Nemůže tedy počítat s dlouhými maratony seriálů na jedno nabití. Pokud byste chtěli jenom poslouchat hudbu nebo podcast, můžete očekávat 12 hodin provozu. Asus říká, že ZenBeam Latte do USA přijde ve druhém čtvrtletí roku, ale o cenách zatím nepadlo ani slovo.

Enjoy Quality Time with Your Loved Ones – ZenBeam Latte L1 Portable LED Projector | ASUS

Enjoy Quality Time with Your Loved Ones - ZenBeam Latte L1 Portable LED Projector | ASUS

Na jakém zařízení sledujete seriály a filmy Vy?

Jan Kaláb
O Autorovi - Jan Kaláb

Síťařina ho nebavila, tak vzal do ruky tužku, papír a telefon. Coby vystudovaný odborník na IT měl Honza skončit v korporátu s velkým „K“ a… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)