Apple iPhone SE: první pohled očima androiďáka

Apple iPhone SE – prvni pohled

Myslíte si, že na svatém území portálu Svět Androida nemá místo telefon od Applu? Ukážeme vám, že dokážeme udělat výjimku – do redakce nám přišel telefon Apple iPhone SE, který podrobíme recenzi. Pojďme se nejprve podívat na tento přístroj v prvním pohledu.

Apple iPhone SE: Telefon, nebo MP4 přehrávač?

První pohled na iPhone SE působí pro uživatele, kteří jsou zvyklí i na telefony s displejem o úhlopříčce 6 palců, velmi vtipně. Telefon s 4palcovým displejem je opravdu titěrný a připomíná spíše nějaký MP4 přehrávač. Co se týče výbavy, ta není úplně špatná, i když za danou cenu lze zakoupit přístroj s Androidem, který je na tom papírově o poznání lépe. Ale všichni víme, že o hardwarových parametrech to už dnes úplně není.

Velkou neznámou a výzvou zároveň pro nás bude systém iOS, který je přeci jen od Androidu vzdálen. I tak jsme ale v prvních chvílích zjistili, že to není taková katastrofa – minimálně jsou k dispozici všechny Google aplikace.

iPhone SE

iPhone SE

5.7
  • Displej 4
  • Procesor A9 64-bit
  • RAM 2 GB
  • Fotoaparát 12 Mpx iSight
  • Baterie 16 / 64 GB
  • Cena od 6 412 Kč

Apple iPhone SE – první pohled

Apple iPhone SE - první pohled

Jak dopadne recenze telefonu Apple iPhone SE pohledem Androiďáka? To se dozvíte již velmi brzy

Jan Dolejš
O Autorovi - Jan Dolejš

Uchvácen mobilními technologiemi a veškerým dějstvím v oblasti IT. Google Android se stal mojí srdcovou záležitostí a nehodlám se jej jen tak vzdát. S oblibou… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (22)