Menu

Nelíbí se vám základní aplikace Wear OS? Stáhněte si alternativy od Appfour

Vývojáři z Appfour patří mezi jedny z nejproduktivnějších, pokud jde o systém chytrých hodinek Wear OS (dříve Android Wear). Mohli jsme od nich vidět WiFi manager, videopřehrávač, prohlížeč PDF souborů, webový prohlížeč apod. Nyní přináší 6 nových aplikací, které ve většině případů využívají GPS a jiné senzory chytrých hodinek. Mnohé z nich také můžou sloužit jako alternativa k systémovým aplikacím.

Appfour přináší 6 nových aplikací pro chytré hodinky s Wear OS

Mezi novinkami od Appfour najdeme celkem 5 nástrojů – Altimeter, Compass, GPS Tracker, Speedometer a Stopwatch. V překladu se tedy jedná o výškoměr, kompas, sledování GPS, tachometr a stopky. Šestou aplikací v tomto balíčku je Instruments. Ta v podstatě vezme všechny výše zmíněné aplikace a vloží je na jednu obrazovku. Pokud vám to ale tak nevyhovuje, můžete i každou aplikaci používat jako samostatnou.

Všechny aplikace jsou zdarma, některé ale obsahují dodatečné nákupy za reálné peníze, které vám odemknou další funkce. Například je to zobrazení mapy u sledování GPS a tachometru, grafy apod. Všechny aplikace mají podobný design a navíc jsou jednoduché na ovládání. Pokud si tedy na svých chytrých hodinkách s Wear OS chcete vyzkoušet něco nového, máte nyní ideální možnost.

Vyzkoušeli jste nějaké aplikace od Appfour? Která se vám líbí nejvíce?

Zdroj: androidpolice.com

 

Komentáře

Libb

Libb 77

18.9.2018 9:17

Problém je, že co jsem ty jejich aplikace zkoušel, vždy strašně žraly baterku.

RSS (komentáře k článku)