Aplikace NHL vás dostane do hry, výsledky, drafty a novinky vždy po ruce

aplikace NHL výsledky drafty tabulky

Národní hokejová liga (NHL) patří mezi nejsledovanější sportovní soutěže na světě. Na začátek nové sezóny si budou muset fanoušci ledního hokeje ještě chvíli počkat, přesto se však nedá říct, že by hokejový svět spal. Aktuálním tématem NHL jsou dnes drafty nových hráčů, přestupy a také změny v obsazení trenérských pozic. Zkrátka novinky, které každý správný příznivec tohoto sportu napjatě sleduje. Toho jsou si vědomi také vývojáři mobilních aplikací. Na Google Play je již několik let publikována oficiální aplikace NHL, která shromažďuje všechny důležité novinky a události na jednom místě. Kromě toho přináší také NHL statistiky, zápasy i výsledky živě.

Aplikace NHL upozorní na drafty i výsledky zápasů

Aplikace přináší informace o všech konferencích, zároveň si však můžete sami zvolit týmy, o kterých chcete dostávat přednostní informace. Při prvním spuštění aplikace si tak vyberete vámi preferovaný tým, případně další, které chcete sledovat, nebo k nim nastavit push notifikace. Aplikace pak o zvoleném týmu nashromáždí veškeré dostupné informace z NHL.com, včetně výsledků zápasů NHL. Zobrazí také tabulky a statistiky. Telefon vás tak pokaždé informuje o průběhu zápasu, nebo aktuální sestavě.

Přesto, že je aplikace funguje primárně v angličtině, nabízí také možnost sledování zpráv v češtině. V menu aplikace je možné zobrazit články z české mutace oficiálního webu NHL.com. Veškeré informace a statistiky jsou tak pro vás dostupné i v češtině. Za poplatek pak můžete využít také live stream všech zápasů NHL. Aktuálně se cena tohoto přístupu pohybuje kolem 800 Kč. Spojení oficiálních stránek NHL.com a aplikace s push notifikacemi tak vytváří ideální informační zdroj pro každého hokejového fanouška, který se zajímá o aktuální dění v zámořské lize.

Sledujete NHL zpravodajství i mimo sezónu?

 

Barbora Koďousková
O Autorovi - Barbora Koďousková

Už jako malá propadla kouzlu počítačů a probouzejících se technologií. Své nejnovější poznatky vždy nadšeně sdílela se svým okolím. Přes svůj první, tlačítkový telefon Ericsson… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)