Angry Birds chystají na podzim přistání na Marsu

angry_birds_space_red_planet

Společnost Rovio, stojící za populárními “rozzuřenými ptáky”, perfektně načasovala uvolnění první informace o chystaných nových levelech Angry Birds Space na včerejší den, kdy na povrchu Marsu úspěšně přistála sonda Curiosity. Vtipně využívá této události v půlminutovém propagačním videu, které začíná otázkou: “Po uletění 352 milionů mil Curiosity přistálo na rudé planetě. Co tam najde?” Najde samozřejmě Angry Birds! Víc se ale, bohužel, z videa nedozvíte – nejsou v něm žádné “in-game” ukázky.

Angry Birds Space: Red Planet update coming soon!

Angry Birds Space: Red Planet update coming soon!

Angry Birds patří jednoznačně k nejpopulárnějším hrám pro mobilní telefony, a to nejen na Androidu, ale také na iOS – celkem si tuto hru stáhlo přes 100 milionů hráčů z celého světa. Po úspěchu klasické verze následovaly další mutace: Angry Birds Seasons, Angry Birds Rio a Angry Birds Space. Pro poslední zmíněnou variantu se na podzim chystá update s podtitulem “Red Planet”. Přesné datum, kdy by měla být aktualizace uvolněna, ale zatím nebylo sděleno. Stejně tak není známo, zda bude tento update placený, nebo (jak doufáme) zdarma.

Od novinky se nečekají zásadní změny, nicméně kromě nové scenérie by se prý mělo objevit několik nových postav. Jejich počet, ani vlastnosti či schopnosti zatím nebyly prezentovány.

Angry Birds Space
Rovio Mobile Ltd.
Verze 1.2.2 (26. 7. 2012)
Velikost 24 MB
1.6+

tag2yf9asFr66i39DvaBrYFpmZ6LAAAAAElFTkSuQmCC
Zdarma


19,50 Kč

Zdroje: AndroidSPIN, Android Community a Youtube.

Karel Kilián
O Autorovi - Karel Kilián

více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (5)