Brzy vychází chytré hodinky Fitbit Versa 2. Jaké budou novinky?

fitbit versa 2 spekulace

První generace Fitbit Versa byla poměrně velkým úspěchem. Další model Versa Lite už na tom tak dobře nebyl. Brzy se nicméně dočkáme nové verze Fitbit Versa 2, hlavní novinkou bude podpora chytré asistentky Alexy. Představení se očekává již v září.

Fitbit Versa 2 obdrží plnou podporu pro chytrou asistentku Alexu od Amazonu

O nové verzi hodinek jsme se dozvěděli díky úniku informaci, na internet se dostaly fotografie balení. Největší novinkou v nové generaci je Alexa. První generace těchto hodinek podporovala propojení s chytrým reproduktorem Amazon Echo, nyní už ale reproduktor nebude třeba.

alexa fitbit versa 2

Alexa půjde využívat například k příkazům jako – kolik kroků jsem dnes ušel, jaké bude počasí, zapnutí/vypnutí stopek či možnost ovládání chytré domácnosti. Samotné hodinky jsou vyrobeny z hliníku. Baterie má výdrž 4 dny. Nechybí ani možnost offline uložení skladeb, podpora Fitbit Pay, senzor srdečního tepu anebo voděodolnost.

Novinkou bude Always On Display. Současná verze udržuje displej aktivní pouze při aktivitách. Z krabice zároveň není jasné, jak to bude s GPS, velice pravděpodobně se na ni opět nedostalo a budete k ní muset využít telefon, anebo si připlatit za dražší model Fitbit Ionic.

Těšíte se na nové hodinky od Fitbitu?

Zdroj: gsmarena.com

David Trlica
O Autorovi - David Trlica

Už od dětství ho bavily telefony, na půdě byste určitě našli mnoho a mnoho časopisů o telefonech. První setkání se smartphony proběhlo právě u Androidu.… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (1)