TOPlist

Android L Developer Preview dostává aktualizaci

Nexus Android L

Ukázka nejnovějšího mobilního operačního systému Android L je mezi námi již nějaký ten pátek. Dostupnost je bohužel omezena pouze na několik mobilních zařízení řady Nexus. Podle některých informací jsme se neměli dočkat žádné další aktualizace tzv. „Developer Preview“. Tyto informace však byly mylné, Google totiž nyní uveřejnil novou verzi Androidu L. Zajímá vás, co přináší nového?

Nexus Android L

Pokud se těšíte, že se dočkáte mnoha vizuálních změn, tak vás pravděpodobně zklameme. Novinek totiž není tolik. Jedinou prozatím známou změnou je přidaná podpora Google Fit. Změn však může být více, například ve vylepšené stabilitě a rychlosti celého systému. Nová verze systému Android L Developer Preview nese označení LPV81C a nahrazuje starou LPV79.

Pokud máte ukázku nového systému Android L Developer Preview nainstalovanou a chcete si tuto aktualizaci nahrát do vašeho telefonu, můžete tak učinit z těchto stránek.

Ukázka nového operačního systému Android L přináší oproti verzi Android 4.4 KitKat mnoho novinek, a to zejména v designu, rychlosti a výdrži baterie. Oficiální uvedení je podle dostupných informací naplánováno na letošní podzim.

Vyzkoušeli jste již systém Android L Developer Preview?

Zdroj: GSM Arena.

David Mysliveček
O Autorovi - David Mysliveček

David je již od mala fanouškem nových technologií. Začátky s telefony se nesly v duchu iPhone 3G. Po představení Galaxy S3 si však našel cestu… více o autorovi

Mohlo by vás zajímat

Komentáře (8)