Menu

Android 2.3 pro HTC Desire

Jistě si na to vzpomínáte. HTC oznámilo vydání update 2.3 pro HTC Desire, pak jej zase zrušilo. Je v tom pěkný guláš. Nakonec HTC update vydalo, ale nikoliv standardním způsobem. Update do telefonu nedostanete automaticky, tzv. vzduchem (OTA), jak bývá zvykem. HTC vsadilo na nový způsob, udělej si sám. Update je ke stažení na této stránce ve formě *.zip, který si musíte sami aplikovat. Aktualizaci provádíte na vlastní riziko a je doporučováno aktualizaci aplikovat pouze na oficiální distribuci  HTC Desire. Je k zapotřebí udělat wipe přístroje, tedy kompletní smazání.

Co ne/obsahuje nový update:

  • Veškeré úpravy od operátorů budou odstraněny
  • V telefonu budou na výběr pouze základní tapety. Tapety od HTC si budete muset stáhnout z webu
  • Některé aplikace přímo od HTC si taktéž budete muset stáhnout z webu
  • Oficiální aplikace od Facebooku taktéž není součástí nové aktualizace, musíte si ji stáhnout z Marketu

HTC doporučuje tuto aktualizaci provádět pouze odborníkům.

HTC Desire v našem Katalogu

 

Komentáře

magnat

magnat

1.8.2011 20:00

na xda uz je ofiko rom na flashnutie pre vsetkych rootovanych

Petan

Petan

1.8.2011 20:22

U jsem z XDA-čka nahrál tu rootovanou ROMku…a paráda, krásně rychlý mobil…

Šesták

Šesták

1.8.2011 23:18

Zdravím
Rom jsem nainstaloval a na můj vkus málo změn oproti 2.2, takže jdu do neofiko.Problém ! Máte někdo tušení jak udělat root, downgrade či spustit hboot?

David

David

2.8.2011 9:22

Už jsem provedl aktualizaci a zatím dobré jen ta opětovná instalace všech prográmků je zdlouhavá. Jen se chci zeptat dělal jsem zálohy přes mobiledit a nechce mi to natáhnout zálohu do mobilu není to tou změnou systému??

lookass

lookass

2.8.2011 15:52

zaloha z mybackup (na SD) je otazkou chvilky ;)

Olda Šálek

Olda Šálek

2.8.2011 23:06

Asi zkusím, zatím pátrám jaké jsou změny. Jde mi hlavně o větší dostupné místo pro APP a případně možnost přesouvat APP na kartu.. Root jsem měl, spokojenost, ale teď se mi vrátil telefon ze servisu, tak root už nemám..

David

David

3.8.2011 9:38

Nejde mi jen změnit barva diody třeba pro příchozí sms ikdyž tam mám Go sms, dioda nereaguje.

Tokan

Tokan

3.8.2011 16:38

Čus. Psal sem Htc, jestli upgradem přijdu o záruku. Odepsali tohle.

Bohuzel, z dovodu nedostatacne pamete na zarizeni HTC Desire nebude mozne vyuzivat planovanou aktualizaci Gingerbread 2.3 zaroven s plnym pozitkem spojenim s uzivanim HTC sence rozhrani. Z tohoto duvodu bude k dispozici jenom vyvojarska verze aktualizace Gingerbread 2.3, ktera neumoznuje spoustet nektere sluzby a aplikace a omezi uzivatelske funkce spojene s rozhranim HTC SENSE (vzhledy,mms, sms).

Takže nevím, jestli čekat OTA.

lookass

lookass

4.8.2011 19:48

tak naposled: NEČEKAT.

David

David

7.8.2011 19:13

Vše mi šlape jak má i místo v telefonu je větší. Opravdu nejde změnit motifikační diodu takže asi bude jen zelená což je škoda moc jsem si zvykl na jinou barvu třeba u sms. Jinak mi to píše že mám android 2.3.3. Zatím jsem se změnou spokojen. Jinak nemam Htc sence ale používám go luncher je zábavnější. Jinak jsme dnes vyzkoušem i skype s možností videa.

Petr

Petr

8.8.2011 8:08

V pátek instalováno. Instalace trvala cca 5min a žádný problém. Vše šlape jako hodiny. Mohu doporučit.

Honza

Honza

12.8.2011 11:56

Mám Desire od o2. Instalace Android 2.3.3 proběhla naprosto hladce za cca 4 minuty. Vše funguje. Sense v češtině. Nastavení internetu, mms, sms zůstalo. Exchange email funguje. Přibylo pár funkcí v menu a nastavení. Třeba rozpoznání umístění v kapse nebo v tašce a automatické zesílení zvuku při zvonění atd.. Pamět nabízí 120 MB. Dodatečné stažení Map Google, Pure calendar, Skype a SlideIt , zbývá cca 90MB paměti. Žádný problém, vše funguje naprosto normálně.Jděte klidně do toho.

Petr Š.

Petr Š.

30.8.2011 16:05

Zdravím, chtěl bych se zeptat jestli po této aktualizaci funguje SIM TOOLKIT (česky Nástroje SIM). Jde mi hlavně o to, jestli funguje příjem zabezpečené SMS (autentizačního kódu) od Raiffeisen banky? Děkuji za odpověď.

vuhujuhu

vuhujuhu

29.11.2011 20:21

Mno a da sa to teda niekde stiahnut alebo nie ???

Raroh začátečník

Raroh začátečník

26.10.2012 15:08

Tak jsem se vrhl s HTC desire (T-Mobile) na update na 2.3, byl jsem vyděšenej a tak jsem o tom pročetl co se dá (na českých stránkách :) Jsem rád že žádná z obav které jsem měl se nesplnila. Instalace proběhla přesně jak sem ji shlédl na youtube a telefon funguje. Je rychlejší a mám nepatrně víc místa (asi o 50 mb – což stejně beru jako úspěch.) aj některé funkce jsou lepší/srozumitelnější. Jediný co mě na chvíli vystrašilo bylo nefunkční propojení telefonu a Google play, zůstal mě pouze market a nešel spojit s přístrojem, potom co jsem ale našel google play externě na netu a stáhl a rozbalil ho ve svém telefonu rázem šlo vše jak mělo.

Jako bonus vidím i to že na 2.2 jsem na telefon nemohl instalovat některé hry (Bards tale, Dead trigger a jiné) které vyžadují nejméně 2.3 android a nyní fungují (takže pařmeni pozor :) jo a to že v 2.3 gingerbread není Flashligt nevadí dá se vygooglit na netu v podobě apk a nainstalovat, funguje též v pořádku. Htc widgets také přidali jednoduché přidání vyzvánění a nastavení profilů hlasitosti

Jedním slovem = Super

Petra

Petra

31.8.2014 15:34

Můžete mi prosím někdo poradit, jak to stáhnu? Děkuji.

RSS (komentáře k článku)